До уваги школярів, батьків та педагогів!

Дата: 19.11.2021 12:37

З метою активізації профорієнтаційної роботи серед учнів  загальноосвітніх навчальних  закладів, популяризації послуг та формування  позитивного іміджу державної служби зайнятості серед молоді, орієнтації школярів на свідомий вибір робітничих професій, з нагоди 31 річниці  створення  державної служби зайнятості Козелецька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості оголошує районний конкурс дитячих малюнків «Професія моєї мрії» серед дітей молодшого шкільного віку.

Малюнки можуть бути виконані різною технікою (олівцями, фарбами, фломастерами та ін..), формат малюнків від А4,А5.

Роботи  надавати до 15 грудня 2021року до Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. За довідками звертатися за телефоном: (04646)2-13-31, 0997243494,0637919648( Вікторія Володимирівна)

Переможці конкурсу будуть нагородженні грамотами та цінними  призами.