Звернення міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 12:46

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь двох визначних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Ці події стали підтвердженням того, що українці – сильна та незалежна нація, нація гордих, вільних та відповідальних громадян, які здатні відстояти свою свободу.

Цього дня ми вшановуємо патріотизм та мужність наших співвітчизників, які постали на захист національних інтересів нашої держави, демократичних цінностей, прав і свобод людини, та низько вклоняємося героям Небесної Сотні за їх неоціненний подвиг.

Незважаючи на те, що це були надзвичайно складні іспити для України, впевнений, що це принесе нам важливі досягнення, а пам'ять про героїв житиме вічно! Від щирого серця бажаю всім добра, злагоди, єдності, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова