Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 15:37

Щороку у третю неділю листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників сільського господарства, професійне свято людей, які годують усю країну.

Праця аграрія — важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія — це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.

День працівників сільського господарства — це також свято усіх тих, хто переробляє сільськогосподарську продукцію, доглядає за тваринами, заготовляє корми. Це величезний і потужний комплекс, який працює як єдиний механізм, де кожен працівник важливий.

Щиро вітаю усіх працівників сільського господарства з професійним святом. Нехай Ваша нелегка праця завжди приносить Вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються, а погода буде привітною. Ви — серце нашої громади. Дякую Вам за старанність, працьовитість та професіоналізм. Бажаю Вам щастя, процвітання, міцного здоров’я і родинного затишку.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова