Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору

Дата: 26.11.2021 14:30

Щороку у четверту суботу листопада українці усього світу вшановують пам’ять жертв голодомору, який тричі прокотився жахливим смерчем територією України, зокрема найстрашнішого – Голодомору 1932–1933 років. Надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських доль, наш народ заплатив за право жити на рідній землі. Ця трагічна сторінка й дотепер ятрить незагоєною раною в історії нашого народу.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не тільки для мільйонів загиблих, а й задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Схилімо голови в глибокій жалобі та запалімо свічки пам’яті на підвіконнях своїх осель, аби пом’янути усіх, кого забрала голодна смерть. Хай це тепло зігріє душі невинно убієнних. Вічна їм пам’ять!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова