Привітання міського голови з нагоди Міжнародного дня волонтера

Дата: 03.12.2021 10:44

Шановні волонтери!

Від імені Остерської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Міжнародним  днем волонтера!

День волонтера – це свято кожного, хто хоч раз, за покликом серця, допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, переселенців  і простягаєте руку всім, хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.

Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку.

Дуже приємно, що жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги. Тому сьогоднішнє свято об’єднує всіх нас, надихає і дає надію.

Сердечно дякую всім волонтерам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свою країну і громаду!

Бажаю всім родинам щастя, міцного здоров’я, достатку, миру, добра і невичерпної енергії. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Низький уклін усім небайдужим людям.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова