Любити і допомагати – девіз усіх, хто не може лишатися байдужим до людей, які потребують допомоги

Дата: 03.12.2021 16:10

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші прагнення людства - миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Сьогодні, напередодні Міжнародного Дня волонтера, який щороку відзначається 5 грудня, в приміщенні міської ради відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь керівництво громади, волонтери, громадськість.

Зі словами привітань до присутніх звернулись секретар міської ради Тетяна Бардаченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Куран.

Під час офіційної частини за вагомий внесок у підтримку та розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію, патріотизм, небайдужість до чужої біди та з нагоди Міжнародного дня волонтера грамотами Остерської міської ради були відзначені учасники волонтерського руху громади:

• Наталія Гончар;
  • Ірина Гавриш;
  • Ірина Корнієнко;
  • Тетяна Савченко;
  • Олена Щербина.

Окрасою урочистого заходу став святковий концерт вихованців Остерського будинку творчості дітей та юнацтва.

Захід пройшов з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського віддділу