В Остерській міській раді з 7 вересня по 3 грудня проведена робота по підготовці Плану удосконалення надання соціальних послуг за тематичними онлайн семінарами в рамках проекту «Соціальні послуги: індивідуальна фасилітація для ефективного функціонування» за фінансової підтримки Представництва Фонду Міжнародної солідарності Республіки Польща в Україні.

План удосконалення надання соціальної послуги – це всеохоплюючий інструмент для вирішення нагальних проблем в територіальній громаді , який повинен забезпечити ефективне управління в громаді, шляхом визначення послідовних зав’язків між її громадянами, органами місцевої влади  та надавачами послуг. Цей План  спрямований на покращення якості соціальних послуг, які би в повній мірі  задовольнили  потреби мешканців громади.

План удосконалення надання соціальних послуг в Остерській територіальній громаді розроблявся спеціально створеною робочою. До складу робочої групи увійшли представники керівництва громади, профільні спеціалісти, які відповідають за послугу в цілому. План удосконалення  соціальних послуг є основним документом, який регламентує та визначає основні проблеми, пріоритети та шляхи покращення соціальних послуг в громаді.

Розпорядженням міського голови Остерської міської ради від 07 вересня 2021 року № 169/01-03 створено робочу групу з питань вдосконалення соціальних  послуг у складі:

1. Куран Ірина Миколаївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Пономарь Оксана Миколаївна - директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Остерської міської ради Чернігівської області.

3.Музика Наталія Анатоліївна - начальник Служби у справах дітей Остерської міської ради.

4. Красна Антоніна Сергіївна - начальник Відділу із забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг.

5. Гончаренко Ірина Анатоліївна - завідувач відділення соціальної допомоги вдома.

Проведено шість тематичних зустрічей з членами Робочої групи з питань Плану удосконалення соціальних послуг.

Опис діяльності

Учасники

1

Перше засідання робочої групи з метою короткого викладу проекту та запланованої діяльності

Заступник з соціальних питань та члени робочої групи

2

Виявлення та аналіз поточних проблем із станом соціальної інфраструктури. SWOT аналіз стану соціальних послуг в ТГ

3

Визначення напрямів стратегії розвитку соціальної сфери.  Формулювання бачення майбутнього  послуги, стратегічних цілей.

4

Визначення  оперативних цілей. Розробка ідей проектів. Вибір критеріїв визначення пріоритетів проектів, встановлення системи зважування та підрахунку голосів.

5

Пріоритезація проектів. Формування карток проектів

6

Визначення показників ефективності виконання Плану щодо удосконалення послуги

Робоча група

План розроблений на 2022-2025 роки та подається на розгляд та затвердження  сесією депутатів Остерської міської ради.