ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 08:46

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт об’єднаної територіальної громади.

Особливо хочу звернутись до депутатів міської ради, які є, насамперед, представниками інтересів наших громадян: ви завжди повинні усвідомлювати всю ступінь відповідальності перед людьми, які вас обирали і повірили в вас, у ваші сили, в вашу мудрість, так як головним об'єктом діяльності депутата завжди залишається людина.

Необхідно завжди пам'ятати, що ми несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті - перед довірою людей.

Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

Тож бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова