Звернення міського голови з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2021 19:19

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів - героїчних та відважних людей, які  не побоялись зробити виклик ворогу, з яким ніхто не знав достеменно як боротись. Він підступний – бо невидимий, не визначається ні кольором, ні смаком. Він був завжди поруч, хоча не відчувався, але робив свою чорну справу – рушив все живе навколо, заражаючи своєю смертоносною отрутою.

Завдяки Вам, шановні чорнобильці-ліквідатори, світ вижив і наслідки цієї жахливої аварії не стали більш масштабними.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова