Привітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 09:20

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку громади, поліпшення життя кожного з нас. Нехай Новий 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, плідним на добрі справи, нові досягнення та перемоги.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому!

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаймо один одному Любові та Віри. Подаруймо найдорожче і найцінніше – тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова