Нещодавно в Остерській громаді з робочим візитом перебував Народний депутат України Борис Приходько. В ході робочої поїздки народний обранець відвідав заклади освіти громади, де ознайомився з умовами освітнього процесу  та обговорив з колективами шкіл актуальні проблеми освітянської галузі. А щоб навчальні заклади йшли в ногу з часом та технічним прогресом, оскільки нинішній освітній процес не можливо уявити без новітніх інформаційних технологій, завдяки сприянню народного депутата у залученні коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та за рахунок коштів місцевого бюджету, школи Остерської громади для використання в освітньому процесі отримали ноутбуки, принтери та інтерактивну дошку. Так, Євминська ЗОШ І-ІІІ ст., Крехаївська ЗОШ І-ІІІ ст. та Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Збанацького отримали по 1 принтеру та 1 ноутбуку, а опорний заклад - Остерська гімназія отримала 3 принтери, 3 ноутбуки та інтерактивну дошку.