День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Сьогодні, напередодні свята, біля пам?ятника Т.Г.Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь керівництво громади, представники трудових колективів та громадськість.

Після урочистого відкриття зборів до присутніх звернулась секретар міської ради Тетяна Бардаченко, яка привітала із знаменним для всіх українців святом – Днем Соборності України, закликала до єдності та порозуміння, до спрямування всіх зусиль на реалізацію завдань, спрямованих на покращення життя.

Під час заходу були окреслені найважливіші віхи в історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

 

Також учасники заходу та присутні, взявшись за руки, долучилися до патріотичного флешмобу "ланцюг Соборності",  продемонструвавши єдність  і прагнення українців до свободи.

По завершенню урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.