27 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Остерської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Леоніда Мисливця. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому погодили калькуляцію на послуги транспортних засобів і механізмів комунального підприємства «Остерське ВУЖКГ», затвердили Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Остерської міської територіальної громади, затвердили тарифи на соціальні послуги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Остерської міської ради. Також було розглянуто питання про організацію руху вантажних автомобілів в населеному пункті с.Білики та питання, які стосувались захисту прав дітей.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 7 питань порядку денного та по кожному прийняли відповідні рішення.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

загально-господарського відділу Остерської міської ради