27-28 січня 2022 року для громад, що цьогоріч розробляють стратегії розвитку за підтримки U-LEAD з Європою, було проведено дводенний семінар «Стратегічне планування місцевого розвитку: основні засади. Онлайн».

До участі в заході долучилися і представники Остерської громади – координатори та представники робочої групи з розробки Стратегії розвитку, оскільки Остерська громада відібрана на конкурсних умовах для отримання експертної підтримки у розробці стратегії від Програми «U-LEAD з Європою».

В ході занять учасники семінару ознайомилися з основними принципами стратегічного планування місцевого розвитку, якими має керуватися громада у процесі розробки стратегії та вивчили європейський досвід планування місцевого розвитку.