27 січня 2022 року було розпочато проведення співбесід міського голови Леоніда МИСЛИВЦЯ із старостами старостинських округів і сіл Остерської міської ради та керівниками сільськогосподарських підприємств, які обробляють земельні ділянки на відповідних територіях.

Участь у проведенні даного заходу взяли:

Староста села Крехаїв Ус Дмитро Миколайович та керівники сільськогосподарських підприємств, а саме:

- ФГ «Продовольча компанія «Агродар» (Квітка Сергій Вікторович);

- ТОВ «Зерногруп Агро» (Писаренко Борис Валерійович);

- Морозовська птахофабрика (Федоренко Анатолій Васильович, Авраменко Лариса Миколаївна).

Фото без описуФото без описуФото без опису

Староста села Євминка Рогоза Юрій Вікторович та керівники сільськогосподарських підприємств, а саме:

• ТОВ «Євминка» (Рижков Олександр Вікторович);
  • ТОВ «Віксен» (Кузьменко Віталій Васильович).

Фото без описуФото без опису

Староста Бірківського старостинського округу Артемюк Олена Миколаївна та керівники сільськогосподарських підприємств, а саме:

• ТОВ «Овочева група» (Однолько Світлана Іванівна);
  • ТОВ «Сираївське» (Жук Ігор Вікторович, Старіков Олег Юрійович);
  • ТОВ «Терравітал» (Хібовський Михайло Леонідович);
  • СТОВ «Полісся» (Шевченко Григорій Григорович).

???????Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Староста села Одинці, Волевачі, Бабарики, Кошани Клепець Олександр Денисович та керівники сільськогосподарських підприємств та фізичні особи підприємці, а саме:

• ТОВ «Агро-регіон Козелець» (Мороз Катерина Анатоліївна, Копач Сергій Володимирович);
  • ФОП Михед М.О.;
  • ФОП Галушко А.В.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Співбесіди були проведені на рівні діалогу міського голови Леоніда МИСЛИВЦЯ із старостами та орендарями. З метою захисту прав жителів населених пунктів та громади вцілому були обговорені важливі проблемні питання сьогодення, де було враховано думку як місцевої влади, так і керівників сільськогосподарських підприємств.

Тому, для першочергового виконання пріоритетних завдань міської ради в напрямку використання землі та співпраці з сільськогосподарськими підприємствами необхідно:

1. Працювати над наповненням бюджету міської ради за рахунок підвищення орендної плати за землю сільськогосподарським та фермерським господарствам, які обробляють земельні ділянки на територіях старостинських округів та сіл Остерської міської ради.
  2. Забезпечити в повній мірі сплату всіх податків і зборів згідно чинного законодавства.
  3. Укласти додаткові угоди з орендарями для підвищення орендної плати за землю, подавши відповідні документи на чергову сесію Остерської міської ради.
  4. Зареєструвати всі договори оренди землі, які були надані рішеннями сесії Остерської міської ради.
  5. Забезпечити проведення інвентаризації землі з метою недопущення самозахвату земельних ділянок, а також використання не витребуваних часток (паїв).
  6. Оформити земельні ділянки під польовими дорогами визначивши відповідну орендну плату.
  7. Не допустити розорювання сінокосів та пасовищ, в той час забезпечивши сільському населенню міської ради можливість утримання, розведення та випасання худоби.
  8. Домогтися проведення сівозмін для покращення родючості ґрунтів та підвищення врожайності сільськогосподарських культур.
  9. Забезпечити уникнення конфліктних ситуацій між сільгоспвиробниками щодо використання суміжних земельних ділянок.