Сьогодні відповідно до Указу Президента України № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» ми вперше відзначаємо День єднання. Цей день об’єднує нас, українців. Це свято, яке увійде в історію нашого народу як свято національної єдності, посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз. Цей день утвердить нас у єдності, силі та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашого міста та нашої країни. З нагоди свята біля приміщення міської ради зібралося керівництво громади, працівники установ і організацій, громадськість, де урочисто розгорнули Державний Прапор України та виконали Державний Гімн.