17-18 лютого 2022 року члени координаційної групи по розробці Стратегії розвитку Остерської громади взяли участь в онлайн-тренінгу з визначення примірної структури для стратегії місцевого розвитку у громаді.

В ході тренінгу експерти U-LEAD з підтримки громад в розробці стратегій роз’яснили структуру, принципи та методику розробки стратегії місцевого розвитку, а члени координаційної групи опанували процес залучення зацікавлених сторін та необхідність співпраці та оволоділи принципами збору даних та аналізу соціальних, економічних та екологічних аспектів з метою створення основи для стратегічного планування.

Після проходження тренінгу можна із впевненістю розпочинати процес підготовки стратегії місцевого розвитку шляхом проведення необхідних процедур у робочій групі та координувати перші кроки стратегічного планування.