Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю Вас з професійним святом та висловлюю вдячність за нелегку і вкрай важливу роботу – забезпечення комфортних умов життя громадян.

Кожна пора року ставить перед вами свої виклики і обсяги роботи, але ремонт житлового фонду, забезпечення водою і теплом осель, благоустрій парків і скверів, озеленення та зовнішнє освітлення вулиць – це та буденна робота комунальників, яка робить нашу громаду кращою, створює комфорт, хороший настрій та гарне самопочуття її мешканцям.

Ви невтомно працюєте над забезпеченням життєдіяльності нашої громади, над її розвитком та комфортом. Нерідко вам доводиться працювати в екстремальних умовах.

Дякую за самовідданість і професіоналізм, за бажання допомогти кожному та зробити нашу громаду затишною. Бажаю міцного здоров’я, натхненного весняного настрою, родинного щастя та успіхів у виконанні професійних завдань!

Леонід Мисливець, Остерський міський голова