Шановні жителі громади!

Звертаю Вашу увагу, що спалювання сухостою тепер карається як диверсія. Тому, наполегливо прошу не підпалювати сухе листя та траву заради безпеки держави та власної безпеки в умовах військового стану.

Під час воєнного стану такі дії, як спалювання сухої рослинності, становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність країни.

Відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років із конфіскацією майна. Особи, затримані за вказане правопорушення, поміщатимуться до слідчого ізолятору поліції та будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Леонід Мисливець, Остерський міський голова