Фото без опису

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

24 лютого Російська Федерація здійснила відкриту агресію проти України. Указом Президента № 69/2022 було оголошено загальну мобілізацію.

Хочу нагадати, що захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина і це справа всього народу. Внести свій вклад щодо збереження територіальної цілісності держави та мирного життя народу України є справою честі і обов’язком кожного громадянина.

Під час перебування на вулицях та в інших громадських місцях мешканці чоловічої статі від 18 до 60 років разом із документами на реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання повинні мати при собі військовий квиток, тимчасове посвідчення, посвідчення про приписку до призовної дільниці або довідку взамін військового квитка.


Чоловікам від 18 до 60 років прибути до Другого відділу Чернігівського РТЦК та СП (сел. КОЗЕЛЕЦЬ) для  визначення придатності до військової служби за медичними показниками.

Всі новоприбулі чоловіки від 18 до 60 років, які були вимушено переміщені із зони бойових дій та інших населених пунктів повинні терміново з'явитися до Другого відділу Чернігівського РТЦК та СП (сел. КОЗЕЛЕЦЬ), та стати на військовий облік.