Головою Чернігівської обласної військової адміністрації прийнято розпорядження про заборону продажу спиртних напоїв на території області під час воєнного стану.

На жаль не всі підприємці дотримуються виконання нормативних документів і в період військового стану.

За численними зверненнями жителів громади до Остерської міської ради та ТРО щодо продажу спиртних напоїв в центрі міста , працівниками поліції було проведено рейдові перевірки суб’єктів підприємництва в результаті якої складено адміністративний протокол на гр. М. та було вилучено: 50 поліетиленових ємностей близько по 5л кожна з рідиною,що мала характерний запах алкоголю;  18 поліетиленових ємностей близько по 5л кожна з рідиною темно коричневого кольору ,що також мала характерний запах алкоголю , а також 21,5 л пива.

Так буде з кожним підприємцем  хто не дотримується законів та розпоряджень  України!

Все буде Україна!Разом ми сила!