Фото без опису     

 

 

 

 

 

                У наслідок жахливого нападу Російської Федерації на Україну 24 лютого 2022 року життя всіх українських дітей назавжди змінилося. Прокуратура не може назвати точну кількість дітей, загиблих у цій війні, і, що найгірше, щодня з’являються нові жертви. Тому ми, «The Hands Production», віримо, що настав час, коли мистецтво зможе служити дітям заради майбутнього. «The Hands Production» має більш ніж десятирічний досвід створення масштабних шоу в Україні та за її межами. Зараз ми використовуємо цей досвід у проекті «Я з тобою». Ми запросили всесвітньо відомих українських виконавців долучитися до створення мультижанрового шоу, яке включатиме циркове мистецтво, музику та хореографію з єдиною місією – привернути увагу світу до потреб українських дітей, які постраждали від цієї війни. Шоу транслюватиметься онлайн та на телеканалах наших партнерів по всьому світу. Під час трансляції шоу діятиме проста і зрозуміла система донатів: кожен глядач матиме змогу внести кошти на підтримку українських дітей. Щоб максимально правильно використати всі зібрані кошти, ми співпрацюємо з такими відомими українськими некомерційними організаціями:

              Український благодійний фонд «Твоя опора», створений для допомоги дітям-сиротам та дітям, які потребують медичної допомоги. З початку війни в Україні фонд створив проект “HELP UKRAINE! STOP WAR!”, який надає гуманітарну допомогу дитячим будинкам, дітям, медичним закладам, пораненим та мирним мешканцям — жертвам військової агресії РФ. 

         Громадська організація «Рух Олександра Педана «Джуніор», що був створений для популяризації активного способу життя серед українських дітей. З початком війни команда «Джуніор» створила простір для організації та проведення більше 1000 онлайн-уроків фізичної культури для українських школярів. Ці заняття спрямовані знизити тривожність та допомогти українським дітям боротися з депресією під час війни.

           Ми також заручились інформаційною підтримкою від знаменитостей з усього світу. Вони готові використовувати свої платформи для поширення відеоповідомлень, публікацій у соціальних мережах, інформації про проект «Я з тобою» та способи пожертвування. Усі кошти, зібрані нашою командою, підуть на:

? закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень, надання допомоги хворим дітям та дітям, які отримали поранення на війні;

? задоволення гуманітарних потреб дітей із дитячих будинків та шкіл-інтернатів, які базуються в регіонах, які найбільше постраждали від війни (Харківська, Київська, Донецька, Запорізька, Луганська області);

? фінансування літніх розважально-оздоровчих заходів для українських дітей, які постраждали від війни. Ось креативні і технічні характеристики: ? Тривалість змонтованої версії 1:40:00-1:45:00;

? Дата та час прем’єри. Українські канали, з якими ми вже досягли домовленості про розміщення (СТБ, ТРК Україна, Новий канал, Суспільне. Культура) розміщуватимуть у своєму ефірі 01.06.2022, оскільки це Всесвітній день захисту дітей, що дає події додатковий сенс і вагу. Будемо раді, якщо і у вас буде змога доєднатися до ефіру саме в цей день.

? Передача матеріалу: оскільки проводити подію у прямому ефірі небезпечно через ймовірність повітряної тривоги, було вирішено провести зйомку 31.05, після чого усі телеканали в ніч з 31.05 на 01.06 отримають змонтований, готовий до ефіру відеофайл з урахуванням технічних характеристик (HD, заявлені стандарти звуку і т.д.)

? Мова: англійські субтитри, якщо ефір 01.06.22. Проте кількість матеріалу, що потребуватиме перекладу – невелика, шоу побудовано на візуальних і музичних рішеннях і з’єднано 6 тематичними сюжетами, які і вимагатимуть субтритрування

. ? Програма: за цим посиланням ви зможете знайти перелік артистів із описом їхніх жанрів, та сенсовий бріф для відеосюжетів - https://bit.ly/3yBFfTb

Ми звертаємося до вас із запрошенням стати нашим партнером у цій важливій місії. Ми просимо Вас підтримати проєкт «Я з тобою». Ось перелік необхідної допомоги: Для телеканалів та онлайн-платформ: проект буде знятий в Україні та наданий медіа-партнерам у формі «під ключ» (повністю змонтований, відредагований і надісланий вам заздалегідь).

На оглядових майданчиках, на міських площах, в кінотеатрах, театрах, торгових центрах партнерам необхідно організувати: 1. екран, світлодіодний або проекційний 2. стабільний високошвидкісний Інтернет (якщо ведете трансляцію через онлайн-платформу) 3. якісне звукове обладнання.

Щоб дізнатися більше про проект, перейдіть за посиланням нижче   https://iamwithu.com.ua/golovna-eng/ Ми вдячні за всю підтримку та допомогу, яку ваша країна вже надає Україні, і будемо раді поділитися нашим талантом і зусиллями, щоб посилити цю підтримку та допомогти українським дітям отримати якомога більше сприяння. Кожна українська дитина цього заслуговує.

З повагою, “The Hands Production”