Фото без опису

 

 

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!

 

      Шановні працівники засобів масової інформації, ветерани журналістської ниви!

      Щиро вітаю усіх вас з пройдешнім  професійним святом – з Днем журналіста!

 

       Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу, аби день за днем створювати історію сучасності, об’єктивно, оперативно та професійно висвітлюючи важливі події, гострі проблеми, актуальні теми, словом, усе, що найбільше хвилює людей.

 

      Сьогодні, в умовах війни, професія журналіста набуває особливого значення. Саме вони, нерідко ризикуючи власним життям, доносять до своїх глядачів, читачів, слухачів правду про злочини російських військ, висвітлюють по всьому світу життєві історії українців, що постраждали через війну. Привертаючи увагу світової спільноти до України, журналісти наближають нашу перемогу, бо ж інформація, - теж зброя!

 

       З нагоди Дня журналіста зичу всім працівникам мас-медіа якнайшвидшого здійснення спільного бажання усіх українців – перемоги над ворогом і надійного мирного неба!

 

       Бажаю добра, творчого натхнення, позитивних новин, цікавих репортажів! Нехай завжди багато буде добрих і позитивних інформаційних приводів! Хай щастить вам завжди і в усьому, дорогі наші журналісти!

 

З повагою,

Міський голова                   Мисливець Л.О.