З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю Остерська територіальна громада тісно співпрацює з партнерами - Програмою «U-LEAD з Європою», які завжди тримають руку на пульсі  та допомагають нашій громаді.

Нещодавно для потреб комунальників громада отримала невідкладну допомогу від партнерів, яка надійшла у вигляді наборів  «Ремонт» та «Освітлення».

Реципієнтом даної гуманітарної допомоги стало Остерське виробниче управління житлово-комунального господарства.

Були отримані генератори, відрізна машина , круги відрізні,ланцюгові пили та запасні комплектуючі, а також ліхтар (освітлювач).

Остерська міська рада висловлює щиру повагу та подяку директору Програми «U-LEAD з Європою» Бастіану Файгелю та директорці регіонального офісу в Чернігівській області Ірині Кудрик за надану допомогу та постійну підтримку.

Сподіваємося на подальшу співпрацю у вирішенні актуальних питань гуманітарної підтримки жителів громади в умовах воєнного часу.

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!