Шановна Громадо!
    Щиросердно вітаю вас із величним престольним святом первоверховних апостолів Петра і Павла.
    Життєва доля цих апостолів була дуже схожою. Петро тричі відрікався від Христа, але незабаром покаявся. Такою була і доля Павла, який чинив запеклий опір правді Господній, а після настільки ж палко увірував. Обидва вони були страчені в Римі в один день, прийнявши святе мучеництво.
    Апостоли Петро і Павло, більше, ніж інші, потрудилися в проповіді християнства, тому церква називає їх «первоверховними апостолами».
   У ці святкові дні бажаю, щоб Храм святих верховних апостолів Петра і Павла завжди був осередком Божого світла і науки в нашому місті, місцем Божої благодаті і духовної помочі.
   Нехай завжди буде благословенне наше рідне місто, а свято Петра і Павла ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю.
   Зі святом друзі!