Присвоєння звання "Мати-героїня" жительці Остерської громади!

Людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.

Нещодавно начальник Чернігівької районної військової адміністрації вручив посвідчення та нагрудний знак до державної нагороди “Мати-героїня” мешканці Остерської громади

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України В. Зеленського від 14 грудня 2021 року № 655 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
Вакуленко Ірині

Велика повага і пошана , шановна Ірино! Є діти – продовжується життя, держава допомагає родинам, але у будь-які часи робота мами – найскладніша. Бажаю вашій сім’ї добробуту та родинного затишку, а головне, щоб усі діти зростали у мирній Україні.

Низький уклін усім матерям – берегиням нашого краю!