КІП та Секретаріат Кабінету Міністрів України спільно з проектом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» (інформація про кампанію на сайті МКІП –  (mkip.gov.ua).

Цьогоріч у рамках кампанії відбудеться конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», покликаний популяризувати успішні приклади співпраці між зазначеними секторами. Подати заявку на участь у конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням:  “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці” (mkip.gov.ua)

Якщо ви маєте власні історії успіху щодо співпраці з інститутами громадянського суспільства та бізнесом у рамках спільних проектів, пропонуємо взяти участь у конкурсі, заповнивши до 31 липня 2022 року включно форму за посиланнямАнкета для участі в конкурсі

Кращі історії про спільні проекти (практики співпраці) увійдуть до збірки, що буде розміщена на інформаційних ресурсах партнерів кампанії.

У випадку виникнення додаткових запитань, можна звернутися до контактної особи – менеджерки проектів Центру демократії та верховенства права Юлії Дядюк (адреса електронної пошти yuliia.diadiuk@gmail.com).

Державний секретар Кабінету Міністрів України               Олександр ЯРЕМА