З робочим візитом до Остерської громади завітав Народний Депутат - Борис Приходько.

-Головною метою зустрічі  з  Народним Депутатом Борисом Приходьком було  обговорення нагальних проблем громади. Зустрівшись з батьками майбутніх спортсменів обговорили питання щодо пошуку приміщення, яке б відповідало нормам та його ремонту для тренувань бойовим мистецтвом- самбо.
-Народний обранець відвідав  виставку «Вишивка - оберіг українського народу», яка проходила в міському будинку культури.
- Також відвідали фестиваль «Гречка Fest» і обговирили низку нових ідей і пропозицій, як змінити ситуацію у сфері вирощування гречки.

Дякуємо Борису Вікторовичу за турботу про громаду та  співпрацю по вирішенню проблем сьогодення.

З повагою,

Міський голова                  МИСЛИВЕЦЬ Л.О.