Фото без описуЗважаючи на те, що сьогодні на території Остерської Об'єднаної Територіальної Громади діє воєнний стан, запроваджений Указом Президента України № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року (з відповідними змінами) та враховуючи вимоги Закону України "Про правовий режим воєнного стану", з метою забезпечення належного дотримання вимог, які діють в умовах воєнного стану, повідомляємо вас стосовно використання агродронів для сільськогосподарських робіт.

Сільськогосподарські агродрони будуть використовуватись (висота польоту агродрони не більше 8 метрів) для здійснення комплексу робіт по обробці посівів добривами та засобами захисту рослин на території Остерської міської ради Чернігівської обл.  період з 05 вересня по 20 вересня 2022 року.

З повагою,

Остерська  міська рада.