21 вересня в день відзначення великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці в селі Євминка було проведено День села.

За ініціативи старости села Юрія Рогози, педагогічного колективу та учнів Євминського ліцею Остерської міської ради було організовано та проведено благодійний захід «Ярмарок добра». Діти продавали власноручно вироблені різноманітні вироби, сувеніри, а також солодощі, в результаті чого були зібрані благодійні кошти в сумі 17500 грн. для наших захисників.

На початку проведення засідання виконавчого комітету Остерської міської ради 26 вересня 2022 року зібрані кошти були передані представникам наших Збройних Сил України, які подякували ініціаторам та учасникам проведеного ярмарку за фінансову підтримку та допомогу.

Разом до перемоги! Слава Україні!