До уваги керівників підприємств, установ, організацій та

жителів Остерської територіальної громади!

З метою забезпечення усунення наслідків атак російської федерації на об’єкти критичної інфраструктури країни, задля стабілізації функціонування енергетичної системи України в умовах дефіциту потужності в мережі, в тому числі в Чернігівській області, Остерська міська рада просить максимально обмежити споживання електричної енергії всіма категоріями споживачів м. Остер та населених пунктів територіальної громади, в т.ч. підприємствами надавачами комунальних послуг, установами та організаціями всіх форм власності, в період з 15 по 16 жовтня 2022 року з 17.00 до 23.00 години.

Важливо!!! Дотримуватися режиму жорсткої економії електричної енергії та зменшення споживання електроенергії у вищевказані періоди і до врегулювання питання забезпечення стабільного електропостачання!

Дякуємо за взаєморозуміння.