Оголошення про громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки площею 0,5000га, кадастровий номер 7422010499:31:156:0001, яка розташована по вул. Б. Хмельницького в м. Остер Чернігівського району Чернігівської області для зміни цільового призначення земельної ділянки «для ведення особистого селянського господарства» (код КВЦПЗ 01.03) на «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» (код КВЦПЗ 12.04) з метою будівництва автомобільного заправного комплексу»

Керуючись законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,5000га, кадастровий номер 7422010499:31:156:0001, яка розташована по вул. Б. Хмельницького в м. Остер Чернігівського району Чернігівської області для зміни цільового призначення земельної ділянки «для ведення особистого селянського господарства» (код КВЦПЗ 01.03) на для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» (код КВЦПЗ 12.04) з метою будівництва автомобільного заправного комплексу», що розроблена відповідно до рішення Остерської міської ради від 21 грудня 2021 року восьмої сесії восьмого скликання №172-08/VIII «Про розроблення Детального плану території».

Замовником розроблення є Остерська міська рада.

Розробником – Фізична особа - підприємець Овдієнко Вадим Олександрович (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №004395).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті Остерської міської ради: www. osterska-gromada.gov.ua у розділі «Містобудування та архітектура», а також у відповідному порядку щоденно з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до  17.00 год за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, м. Остер, вул. Незалежності, 21, 2 поверх, кабінет № 21.

Строк ознайомлення із зазначеним проєктом містобудівної документації та строк подання зауважень та пропозицій: до 23  грудня 2022 року, протягом місяця з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному сайті Остерської міської ради www. osterska-gromada.gov.ua в розділі «Новини». Зауваження та пропозиції подаються до Остерської міської ради за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, м. Остер, вул. Незалежності, 21.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради Рак С.В.

Громадські слухання відбудуться  23  грудня 2022 року о 16.00 в залі засідань приміщення Остерської міської ради, кабінет 18 за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, м. Остер, вул. Незалежності, 21.

Техніко - економічні показники:

• Операторна – 50,0 м2;
  • Навіс над паливно – роздавальними колонками – 158,0 м2;
  • Двостінні підземні резервуари рідкого палива, об’ємом – 10м3;
  • Біотуалет – 1 шт;
  • Протипожежні резервуари V= 200м3;
  • Наземний резервуар скрапленого газу V= 4,7 м3/

Показники по генеральному плану:

-    Загальна площа в межах детального плану – 5 000,0 м 2;

-    Площа забудови – 236,45 м 2;

-    Відсоток забудови – 5,0 %;

-    Площа озеленення – 1461,57 м 2;

-    Відсоток озеленення – 29,0 %;

-    Площа покриття – 3 301,98 м 2;

-    Відсоток покриття – 66,0 %.