Смотреть исходное изображение

 

До уваги жителів Остерської територіальної громади!

30 листопада о 11 год 30 хв в приміщенні Остерської міської ради (Чернігівський р-н, м. Остер, вул. Незалежності, буд. 21) відбудеться зустріч з фахівцями Благодійного фонду «Право на захист».

Благодійна організація «Благодійний  фонд “Право на захист” реалізує проєкт “Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам, та людям, що постраждали внаслідок війни” за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

В рамках реалізації даного проєкту БФ «Право на захист» в партнерстві з УВКБ ООН (Агентство ООН у справах біженців) розпочало масштабну програму допомоги, що включає моніторинг захисту, юридичну та психологічну підтримку, реєстрацію на грошову допомогу найбільш вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб. Програма служить доповненням до національної системи соціального захисту та соціальної допомоги, та має на меті надати комплексну допомогу людям, які були змушені тікати із зони проведення активних бойових дій до населених пунктів Чернігівської області.

Юристи БФ «Право на захист» проводять роз'яснювальну роботу серед ВПО і постраждалих від збройної агресії осіб, здійснюють прийом запитів щодо правових консультацій та правової допомоги за допомогою телефону, електронних засобів зв'язку, шляхом відвідування громад, мобільних індивідуальних і групових консультативних сесій.

Фахівці надаватимуть безоплатні індивідуальні юридичні консультації населенню щодо оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи, фіксації руйнування майна та подання заяв про такі факти до правоохоронних органів, отримання соціальних виплат, оформлення різних документів в умовах воєнного стану та інше.