Смотреть исходное изображение

Шановні колеги, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без органів місцевої влади, які покликані створювати умови для реалізації суспільних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх обєднаннями, сприяти реальній участі в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні не помітну працю та побажати міцного здоров’я,  благополуччя, миру, злагоди, добра.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов там підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Остерський міський голова                                             Леонід Мисливець