Понад місяць українська енергетична інфраструктура потерпає від російських обстрілів. Через масовані ракетні атаки пошкоджені об’єкти ледь встигають відновлювати. Органи місцевого самоврядування — це надавачі різного роду послуг мешканцям громад, тому вкрай важливо забезпечити їх безперебійну роботу.

Днями, за сприяння Чернігівської обласної військової адміністрації  та міжнародних партнерів, Остерській міській раді було передано потужний генератор на  12.5 кВт – для забезпечення живлення на час відсутності електропостачання як безпосередньо міської ради, так і для забезпечення функціонування Пункту  незламності.  Висловлюємо  щиру вдячність за допомогу та підтримку в складний для громади час.

Працюємо далі. Віримо в ЗСУ!  Тримаємо тил!