19 грудня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Остерської міської ради.

Зокрема, були розглянуті питання про затвердження ряду Програм щодо фінансової підтримки закладів освіти, культури, охорони здоров’я, Остерського ВУЖКГ, територіальної оборони, утримання автомобільних доріг, надання адресної одноразової грошової допомоги, організацію громадських робіт, програми інформатизації Остерської територіальної громади, підготовки проектів регуляторних актів та інші питання.

Одним із важливих питань було формування бюджету Остерської територіальної громади на 2023 рік з метою забезпечення життєдіяльності підприємств, установ, організацій, належного функціонування бюджетних установ, всього господарського комплексу на території громади у воєнний час та покращення матеріального, соціального та побутового забезпечення всіх верств населення.

З цією метою передбачені ремонти у закладах освіти, культури, охорони здоров’я, облаштування укриття, реконструкція очисних споруд, проведення ремонтів доріг у населених пунктах, продовження випилювання аварійних дерев та інші роботи.

В обговоренні щодо формування міського бюджету на наступний рік активно брали участь керівники підпорядкованих установ, старости населених пунктів громади.

Міський голова звернув увагу на обов’язкове дотримання режиму робочого дня всіма керівниками установ, організацій, дотримання правил реагування на сигнали повітряної тривоги, економне споживання електроенергії.