Державна організація "РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" запрошує підприємців та представників територіальної громади на вебінар "Огляд останніх законодавчих змін для роботодавців та працівників в умовах воєнного стану".

КОЛИ: 19 січня об 11 : 00

ДЕ: платформа Zoom

Посилання на захід:

Вебінар організований Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області.

Програма заходу:

Час виступу

Спікер

11:00 – 11:05

Відкриття заходу

Марія ФІНЮК –  в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11:05 – 11:20

Основні зміни в законодавстві про працю, які набувають чинності з 1 січня 2023 року

11:20 – 11:40

Лікарняні 2023: що змінилось

Олексій СОРОКІН Начальник Управління інформаційних систем та електронних реєстрів ГУ ПФУ у Чернігівській області