В Остерській міській раді 24.01.2023 відбулась зустріч представників Благодійного фонду «РОКАДА» з працівниками Центру надання соціальних послуг, ЦНАПу, Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
На зустрічі обговорювались важливі питання співпраці та гуманітарної допомоги під час військового стану.
Даний фонд надає психологічні та соціальні послуги для ВПО та постраждалого населення, серед яких :
* Консультації щодо отримання та переоформлення виплат ;
* Соціальний супровід з метою отримання освітніх, медичних, реабілітаційних послуг;
* Транспортне перевезення під час соціального супроводу ;
* Юридичні консультації та видача благодійної допомоги.

Ми розуміємо, що зараз під час воєнного стану, психологічна допомога є вкрай важливою для внутрішньо-переміщених осіб, дітей та дорослих, які постраждали від війни, тому наполегливо продовжуємо співпрацю із громадськими організаціями та фондами.

Надаємо для ознайомлення контактні дані для людей, що потребують допомоги та підтримки :
гаряча лінія БФ «РОКАДА» : (067)-337-01-61
(з 09:00 до 18:00, окрім суботи та неділі)

Гаряча лінія психологічної підтримки :
080-033-19-16

В благодійному фонді працює психолог Олександр Гапон, до якого Ви, Ваші рідні, чи близькі можете звернутися за допомогою.
 Контактні дані психолога :
моб. тел. (067)-337-01-26, електронна пошта
o.hapon@rokada.org.ua

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису