На останньому засіданні виконавчого комітету було розглянуто 43 питання. Перше і одне із найголовніших питань це - проєкт Програми соціально-економічного розвитку на 2023-2025 роки, що включає в себе будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти об’єктів комунальної власності.
          Основний документ громади розроблений з метою вирішення проблемних питань економічного і соціального розвитку територіальної громади, визначення пріоритетів, завдань і заходів, базується на основних потребах сьогодення та враховані пропозиції  керівників закладів бюджетних установ, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету.
          Програма соціально-економічного розвитку підтверджена фінансово коштами залишків, які склалися на 1 січня 2023 року.

Перелік об’єктів , що будуть фінансуватися згідно Програми протягом 2023-2025 років :

• Остерський ліцей № 1 (заміна вікон на енергозберігаючі по класах, встановлення вентиляції, ремонт підлоги та каналізаційної системи в їдальні), виділено 6,2 млн гривень.
  • Остерський ліцей № 2 (будівництво блочно-модульної котельні з котлами на твердому паливі , поточний ремонт їдальні, ремонт шкільних класів) -  2,9 млн гривень.
  • Заклад дошкільної освіти «Оленка» (поточний ремонт, придбання комп’ютерної техніки) - 721 тис. гривень.
  • Дитячо-юнацька спортивна школа (закупівля інвентарю, ремонт підлоги, заміна вікон) - 350 тис. гривень.
  • Будинок творчості дітей та юнацтва ( ремонт ганку, коридору, танцювальної зали) - 500 тис. гривень.
  • Музична школа ( асфальтування доріжки, закупівля музичного інструменту) - 120 тис. гривень.
  • Євминський ліцей (заміна вікон, ремонт паркану, закупівля комп’ютерів) - 220 тис. гривень.
  • Крехаївська гімназія (поточний ремонт їдальні , заміна електропроводки, заміна твердопаливних котлів) - 450 тис. гривень.
  • Остерський міський будинок культури (реконструкція даху) - 1,5 млн гривень.
  • Реконструкція існуючої водогінної мережі в м. Остер - 2,6 млн гривень.
  • Будівництво доріг із твердим покриттям по : м. Остер вул. Нова, пров. Мономаха, вул. Пекура, вул. Мономаха, вул. Грановського, вул. Валюшкевича, вул. Весняна, вул. Лісового; с. Любечанинів : вул. Перемоги, вул. Фермерська, вул. Дружби, будівництво тротуарної доріжки з твердим покриттям від с. Любечанинів ( перехрестя вулиць Р. Музики та вул. Дружби) до м. Остер ( перехрестя вулиць Незалежності та Гагаріна) облаштування парковки в центрі міста, орієнтовна вартість робіт 40,0 млн гривень.
  • На проведення експлуатаційного (ямкового) ремонту дороги з твердим покриттям передбачені кошти в сумі 1,2 млн гривень. Ямковий ремонт буде проводитись в м. Остер по вулицях : вул. Б. Хмельницького, вул. Шевченка, вул. Зайцева, вул. Л. Українки, вул. 8 Березня, вул. Тарашкевича, вул. Ватутіна, вул. Революції, а також в с. Романьки  по вул. Молодіжній, с. Дешки по вул. Центральній, с. Самсони по вул. 1 Травня.
  • Грейдерування вулиць буде здійснено в м. Остер (вул. Партизанська, вул. Коцюбинського, вул. Валюшкевича), с. Євминка (вул. Партизанська, вул. Шевченка, вул. Дружби, вул. Київська, вул. Коцюбинського), с. Бірки (вул. Поліська, вул. Гагаріна), с. Крехаїв (вул. Святотроїцька, вул. Ватутіна, вул. Гагаріна, вул. Озерна) – 800 тис. гривень.
  • КНП «Остерська міська лікарня» (придбання рентгенапарату, кап. ремонт рентгенкабінету, ремонт даху (ліфтових шахт), укріплення стін основного корпусу, та ремонт даху над рентгенкабінетом) – 11.0 млн. гривень.
  • Реконструкція даху Любечанинівського сільського будинку культури, виділено 2,0 млн гривень.
  • На придбання 2 шкільних автобусів для транспортування учнів до навчальних закладів, виділено 6,0 млн гривень.
  • На встановлення дитячих майданчиків по населених пунктах громади : м. Остер, с. Пархимів, с. Котів, с. Білики, с. Євминка, с. Крехаїв, с. Жуківщина, с. Бірки, с. Любечанинів, с. Кошани, с. Одинці, с. Волевачі, с. Поліське. Виділено кошти в сумі 2.1 млн. гривень.
  • На огорожу кладовищ передбачені кошти у сумі 1,2 млн гривень, їх встановлять у таких населених пунктах : с. Волевачі, с. Любечанинів, с. Бабарики, с. Кошани, с. Набільське, с. Крехаїв, с. Євминка, с. Поліське, а також у м. Остер по вул. Незалежності (автостанція).
  • Ремонт Євминської амбулаторії – 350 тис. гривень.
  • Встановлення огорожі міського стадіону - 500 тис.гривень.
  • Закупівля сміттєвих баків – 100 тис. гривень.
  • Освітлення населених пунктів – 450 тис. гривень, передбачено на такі населені пункти : с. Пархимів, с. Жуківщина, с. Любечанинів, с. Євминка, с. Кошани.
  • Поточний ремонт Крехаївського фельдшерсько-акушерського пункту - 200 тис. гривень.
  • Встановлення дорожніх знаків по м. Остер - виділено 100 тис. гривень.
  • Ремонт даху каналізаційно-насосної станції в с. Білики – 200 тис. гривень.
  • Заміна вікон в клубі с. Поліське – 45 тис. гривень.

В Програмі соціально-економічного розвитку на 2023- 2025 можуть вноситись зміни.

Також, були розглянуті питання щодо фінансової підтримки військових частин та перерахунку субвенцій, встановлення лімітів споживання енергоносіїв по закладах громади на 2023 рік, відшкодування збитків за пільгове перевезення окремих груп населення, безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів окремих груп населення, забезпечення діяльності пожежної охорони на 2023-2024 роки та інше.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису