ОГОЛОШЕННЯ

Остерська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та житлових будівель за такими адресами :
- вул. Родини Птухи 27, кв 6, м. Остер , Чернігівського району, Чернігівської області (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазайного нерухомого майна від 20.01.2023 р., номер запису про взяття на облік 20017)
- вул. Бригинця, 27, с. Жуківщина, Чернігівського району, Чернігівської області ( Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного майна від 20.01.2023 р., номер запису про взяття на облік 20016.
Власників зазначеного майна з підтверджуючими документами просимо звернутися до міської ради з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.
м. Остер, вул. Незалежності, 21, каб. 13.