На цьому тижні до Остерської громади завітали колеги з Куликівщини - Юлія Постернак та Тетяна Сосімович.

Метою поїздки було - обмін досвідом роботи територіальних громад в галузях : освіти, медицини та спорту.

Гості ознайомились з роботою відділів міської ради , та перспективним планом, а саме - програмою економічного і соціального розвитку територіальної громади на 2023-2025 роки.

Колеги відвідали Остерський ліцей №1, ознайомились з організацією навчального процесу.

Під час відвідування закладу мали змогу на власні очі побачити роботи по ремонту підвального приміщення ( укриття ). Оцінили майстерність в організації, та виконання робіт.

Підводячи підсумки зустрічі, що відбувалась в теплій і дружній обстановці , обговорили подальшу співпрацю по реалізації спільних проєктів у сферах: освіти, спорту та медицини.