На цьому тижні до Остерської громади завітали колеги з Куликівщини - Юлія Постернак та Тетяна Сосімович.

Метою поїздки було - обмін досвідом роботи територіальних громад в галузях : освіти, медицини та спорту.

Гості ознайомились з роботою відділів міської ради , та перспективним планом, а саме - програмою економічного і соціального розвитку територіальної громади на 2023-2025 роки.

Колеги відвідали Остерський ліцей №1, ознайомились з організацією навчального процесу.

Під час відвідування закладу мали змогу на власні очі побачити роботи по ремонту підвального приміщення ( укриття ). Оцінили майстерність в організації, та виконання робіт.

Підводячи підсумки зустрічі, що відбувалась в теплій і дружній обстановці , обговорили подальшу співпрацю по реалізації спільних проєктів у сферах: освіти, спорту та медицини.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису