6 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Остерської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету розглядалось 17 питань. Перше і головне - виділення коштів на реалізацію Програми фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України. За результатами голосування було прийнято рішення виділити кошти в сумі 10 млн. гривень.

Загалом, з початку року, на підтримку ЗСУ Остерською міською радою вже виділено – 25 млн  750 тис. гривень.

Також, на засіданні виконавчого комітету розглядались питання про:

• виділення додаткових коштів Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» - 350 тис. грн..
  • виділення додаткових коштів на фінансування Програми благоустрію та покращення стану довкілля Остерської міської територіальної громади на 2022-2027 роки – 195,2 грн.
  • виділення додаткових коштів на фінансування Програми туристичного маршруту «Остерщина – перлина Полісся» - 150 тис. грн..
  • виділення коштів на реалізацію Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Остерська міська лікарня» - 83 тис. грн.
  • виділення кошторисних асигнувань та внесення змін до Програми фінансування територіальної оборони Остерської міської територіальної громади на 2022-2025 – 82 тис. грн..

Всі рішення прийняті одноголосно.

Після розгляду питань порядку денного, обговорювалось важливе питання, щодо прийняття Програми по забезпеченню медичних працівників (лікарів) службовим житлом.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису      Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису