Шановна громадо! Сьогодні минув рік з дня повномасштабного вторгнення росії до нашої держави. Найдовший рік, найдовший день-24 лютого. Сьогодні мій пост- слова подяки вам, шановні жителі громади! Подяка тим, хто в перші години ранку прийшов на збори до міської ради захищати Батьківщину. Низько вклоняюсь матерям, сини яких віддали життя за Україну. Слава Землякам, які нас захищають! Слава ЗСУ! Слова глибокої вдячності територіальній обороні громади, які патрулювали і продовжують патрулювати населені пункти та були готові взяти зброю і стати в стрій на захист нашої території. Дякую лікарям, всім працівникам лікарні , які чергували цілодобово, приймали біженців і надавали лікарську допомогу, а ще пекли хліб та готували обіди. Наші волонтерські організації- ви невтомні, нездоланні, ви завжди поруч і ми плідно співпрацюємо. Щиро вдячний вам, ГО «Довіра», ГО «Всесвіт.Н.», ГО «Остерський оберіг». Хочу висловити слова поваги і вдячності нашим підприємцям, які віддавали свій товар військовим, внутрішньопереміщеним та жителям. Дякую хлопцям, які під кулями доставляли хліб, продукти харчування. Шановні педагоги, ви тримали освітянський фронт, робили окопні свічки, плели сітки, пекли смаколики для наших військовим. Заклади культури перетворились на гуманітарні штаби допомоги. А ще своєю творчістю надихали на перемогу! Дякую, дівчатам, що годували хлопців на блокпостах смачним борщем, варениками, млинцями.  Працювала комунальна служба. В нас була вода , функціонувала каналізаційна система, вивозилось сміття. Працівники міської ради працювали цілодобово, приймали сотні людей, роздавали гуманітарну допомогу, реєстрували внутрішньопереміщених. Була налагоджена співпраця з Укрпоштою, щоб забезпечити пенсійні виплати жителям громади. Зроблено багато разом з вами.  Дякую, що ви залишились в Україні. Разом ми велика сила. А попереду шлях до перемоги. Тримаємось і віримо в Україну !!!