Працюємо разом задля Перемоги!

Для роботи пенсійної служби в умовах воєнного стану, обстрілів та ракетних ударів надзвичайно важливим є безперебійне електропостачання.

Призначення та виплата пенсій, житлових субсидій та пільг, допомоги на поховання, лікарняних та регресних виплат, функціонування електронних реєстрів неможливі без сталого постачання електричної енергії.

Цими днями Головному управлінню Пенсійного фонду України в Чернігівській області передано у тимчасове користування п’ять дизельних генераторів потужністю 6 кВт. Обладнання надійшло за сприяння представників політичної партії «Слуга Народу» народного депутата України Сергія Гривка, депутата Чернігівської обласної ради Івана Дементова та представниці ГО «УПС! ЖИТТЯ В МОЄМУ МІСТІ» Кристини Ненно.

Генератори допоможуть забезпечити стабільну роботу підрозділів Головного управління, своєчасний прийом і якісне обслуговування цивільних пенсіонерів, військовослужбовців та інших категорій громадян за умов тривалої відсутності електроенергії.

Висловлюємо щиру подяку партнерам за добру справу, підтримку і допомогу в цей важкий для України час!

Працюємо разом кожен на своєму фронті задля Перемоги! Все буде Україна!