На цьому тижні з робочою поїдкою до Остерської територіальної громади завітав Чаус В’ячеслав Анатолійович – голова Чернігівської обласної військової адміністрації. Голова ОВА відвідав Остерський ліцей №1, ознайомився з навчальним процесом, перевірив відремонтоване укриття, поспілкувався з керівництвом та учнями закладу. Також, В’ячеслав Анатолійович відвідав «Остерський фаховий коледж будівництва та дизайну», базу відпочинку «Остер».

Після об’їзду території громади, в приміщенні Остерської міської ради відбулась зустріч голови ОВА з керівниками бюджетних установ, депутатами та членами виконавчого комітету міської ради. На зустрічі обговорювалось ряд  питань, одні із нагальних :

• Капітальний ремонт доріг Т10-08 (Київ-Літки-Літочки-Євминка-Остер),  Т25-35 (Козелець-Остер-Карпилівка-Сорокошичі)
  • Будівництво укриття для Остерського ліцею №2
  • Благоустрій території
  • Залучення інвестицій в Остерську територіальну громаду
  • Щодо роботи БТІ, створення нового віддаленого робочого місця для архітектора

Також, на зустрічі В’ячеслав Анатолійович вручив подяку Гончар Н. С., представниці ГО «ДОВІРА».

Зустріч відбулась у теплій та дружній атмосфері.