Фото без опису,

У руках цього майстра з Бахмача дерево перетворюється на вишукані меблі, оригінальні предмети побуту та елементи інтер’єру. Уже понад десять років Артем Васечко виготовляє у власному столярному цеху ліжка, шафи, комоди, кухонні гарнітури, столи, стільці, двері, балясини для сходів, підсвічники, ікони. Задля розвитку свого бізнесу торік він скористався програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» та отримав мікрогрант.

Грантові кошти Артем витратив на придбання ручного електроінструменту, столярного обладнання, витратних матеріалів (лакофарбової продукції, шліфувальних стрічок, клею тощо) та сировини. «Якісний та сучасний інструмент - запорука успіху в столярстві, - каже  майстер. – А для безперебійної роботи потрібен запас матеріалів та якісної сировини».

Любов до столярної справи Артем перейняв від батька, який все життя був столяром. Починалося це як захоплення, яке потім стало справою його життя і родинним бізнесом. Наразі Артем працює разом з батьком, який тепер у нього - найманий працівник. Вони виготовляють вироби за індивідуальними замовленнями клієнтів з урахуванням усіх їх побажань. Майстрам до снаги виготовити будь-яку дерев’яну річ, як стандартного, так і нестандартного розмірів, – знань, навиків та досвіду вистачає.

Підприємець переконаний: вироби з дерева ніколи не втратять своєї популярності - це класика, над якою не владний час. З’являються нові стилі декору, оздоблювальні матеріали та вдосконалюються технології, але меблі з натуральної деревини завжди в тренді. Вони добре виглядають в будь-якому інтер'єрі, натуральні, екологічно чисті, практичні, міцні та зручні.

Нагадаємо, обов’язковою умовою отримання коштів є створення робочих місць. Саме від їхньої кількості залежить сума фінансової підтримки: у разі створення одного робочого місця – від 50 до 150 тис. грн., двох і більше робочих місць – до 250 тис. грн.

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія прямо зараз https://is.gd/KT7RoW

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості