Інформуємо жителів Остерської територіальної громади що рівень захворюваності на грип та ГРВІ, в т.ч. COVID-19, за 15 тиждень 2023 року перевищує епідемічний на 52,8 %. Темп приросту захворюваності в порівнянні з попереднім тижнем знизився і становить -21,5 %.

В звязку з цим,  комісія з питань ТЕБ та НС Остерської міської ради рекомендує.

1. Продовжити обмеження в проведенні масових заходів, спортивних змагань в закладах освіти, установах та організаціях.

2. Уникати скупчення людей, дотримуватися правил особистої гігієни.

3. В приміщеннях використовувати додаткове провітрювання та посилений дезінфекційний режим.

4. Керівникам навчальних закладів, установ та організацій дотримуватись положень «Комплексного плану протиепідемічних заходів по профілактиці грипу, гострих респіраторних захворювань та COVID – 19 по Остерській міській раді на 2022 -2023 роки»

Бажаємо здоровя !