Остерська міська рада повідомляє про наявність вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради.

Обов’язки:

1) організація раціонального використання земель, їхньої охорони, контроль за дотриманням земельного законодавства;

2) проведення заходів із землевпорядкування;

3) забезпечення територіальної громади актуальною інформацією про земельні ресурси, їхніх власників та користувачів.

Вимоги: вища землевпорядна або схожа освіта не нижче ступеня бакалавра , вільне володіння державною мовою. Наявні  знання в таких сферах: земельне право, земельний кадастр, землевпорядкування та управління земельними ресурсами, геодезія, картографія;  мати належну кваліфікація для користування ГІС-програмними продуктами або готовність навчитись ними користуватися. Бажання працювати та навчатися новому.

Без вимог до стажу роботи.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою : м. Остер, вул. Незалежності 21, кабінет № 15.