Остерська територіальна громада має гарні новини ! З метою покращення якості та інтенсивності підвозу учнів до закладів освіти громади, Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту закуплено два нові шкільні автобуси!

Кількість дітей, які потребують регулярного підвезення, із кожним роком зростає. Їх використовуватимуть більше 200 учнів.

«Нові красені» мають зручні низькі сидіння, що особливо важливо для молодших школярів, дозволяють дітям легко сідати та вставати, що робить перевезення більш комфортним та безпечним, а також автобуси оснащені музичним супроводом.

Ще один приємний додаток до нових автобусів - це спеціальні корзинки для портфелів учнів, які розташовані під сидіннями. Це дозволяє дітям зберігати свої речі поруч з собою, не займаючи місця на сидіннях.

Про розклад руху нових автобусів буде оголошено додатково.