Співробітники груп реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Поліція закликає водіїв не перевищувати швидкості руху та бути особливо уважними поблизу перехресть, пішохідних переходів та залізничних переїздів. У зв’язку з ускладненням погодних умов на території Чернігівської області, поліцейські наполегливо рекомендують водіям транспорту бути особливо уважними та обережними.

Поліція наголошує на безумовному дотриманні Правил дорожнього руху усіма учасниками – як водіями, так і пішоходами.

Також поліція закликає пішоходів переходити дорогу тільки у встановлених місцях та рекомендує носити на одязі світлоповертальні елементи, які дозволять водіям заздалегідь побачити вас та знизити швидкість.

Поліція Чернігівщини цілодобово забезпечує безпеку дорожнього руху, супровід перевезень організованих груп дітей та допомагає водіям, які внаслідок несприятливих погодних умов потрапили у складну ситуацію на дорозі.

Якщо вам потрібна допомога правоохоронців – не зволікайте і телефонуйте на спецлінію «102».

Безпечної вам дороги!